Poznaj

Naszych ekspertów

Dawid Świstek

Trener Wystąpień Publicznych, Ekspert Perswazji. Dyrektor w międzynarodowej spółce UK DS Academy LTD działającej w celu zapewnienia w Polsce dostępu do światowej i praktycznej wiedzy z zakresu psychologii, perswazji, sprzedaży oraz wystąpień publicznych.

Dawid Świstek jest ekspertem w dziedzinie wywierania wpływu i perswazji, który od lat studiuje najlepsze praktyki ludzi wybitnych. Łącząc swoje wieloletnie doświadczenie dla międzynarodowych korporacji z nabytą wiedzą, stworzył unikalne programy szkoleniowe, które pozwalają uczestnikom odkryć swój indywidualny potencjał i zwiększyć jakość życia zawodowego oraz osobistego.

Przez ostatnie kilka lat przeszkolił ponad 19000 osób w trakcie 8000 godzin szkoleń otwartych oraz specjalnie dopasowanych szkoleń zamkniętych dla klientów biznesowych. Współpracował z krajowymi i międzynarodowymi korporacjami oraz organizacjami takimi jak Brian Tracy International, AIESEC, T-Mobile, Uniwersytet Opolski, Mera, ALKOM, Prudential czy Multikino.

Występował na jednej scenie z najlepszymi mówcami z Polski i świata m.in. Brian Tracy, Kevin Hogan, Jacek Walkiewicz, prof. Jerzy Bralczyk czy Marcin Prokop. Wielokrotnie wybierany na najlepszego prelegenta konferencji, zyskując ogromną sympatię i uznanie publiczności.

Adam Przemyk

Wiceprezes Zarządu Klubu Przedsiębiorczości Sp.z.o.o. i Współzałożyciel Klubu. Lider budowania zespołów sprzedażowych i manager. Adam bardzo skutecznie pozyskuje partnerów do współpracy, dzięki czemu w każdym ze swoich projektów szybko osiąga najwyższe rezultaty. Z każdym partnerem buduje długoterminowe relacje WIN – WIN.

Misją Adama jest edukacja z zakresu przedsiębiorczości i inteligencji finansowej, oraz pomaganie członkom swojej grupy w dochodzeniu do niezależności finansowej. Prywatnie szczęśliwy mąż, tata, sportowiec, freelancer i wiecznie uśmiechnięty, zadowolony z życia mężczyzna.

Grzegorz Tlałka

Właściciel i twórca systemu GTLUX PARTNER- sieci mobilnych i stacjonarnych myjni parowych oraz salonów Auto Detailingu. W ciągu ostatnich trzech lat pomógł otworzyć ponad 40 punktów partnerskich i franczyzowych.

Jego klienci zarabiają korzystając z przetestowanych przeze niego i dopracowanych w każdym szczególe systemów, dzięki czemu szybko zaczynają przynosić dochód, co przekłada się również na jego zyski. Nie ukrywa tego, bo uważa, że z każdej firmy można zrobić zyskowny model franczyzowy.

Szymon Mierzwa

Specjalista Social Media. Tworzy wizerunki firm, marek i ludzi w internecie. Jest właścicielem agencji Socialbrand.pl, która obsługiwała m. in. Diverse System, Ultramaszyna i Solartime. Spędził niezliczoną ilość godzin na testowaniu możliwości facebooka i instagrama. Na Instagramie zbudował ponad 21 tysięczną społeczność.

Jego klienci zarabiają korzystając z przetestowanych przeze niego i dopracowanych w każdym szczególe systemów, dzięki czemu szybko zaczynają przynosić dochód, co przekłada się również na jego zyski. Nie ukrywa tego, bo uważa, że z każdej firmy można zrobić zyskowny model franczyzowy.

Pracował m. in. z Maciejem Orłosiem – Dziennikarzem Nowych Mediów, Sebastianem Kotow- Trenerem Biznesowym i współautorem książek z Brian Tracy, Magdaleną Pawłowską – Expertem Online Marketingu oraz wieloma innymi osobami. Szkolił z Social Media takie firmy: TVN, Ceneo, Polsat, Apart i wiele innych.

Dawid Kotrys

Dawid Kotrys – CEO agencji kreatywnej Kotrys Media oraz CMO międzynarodowego projektu hotelarskiego Innovasis Hotels.

Dawid rozpoczął swoją karierę jako freelancer, wspierając marketingowo łącznie kilkadziesiąt firm w różnorodnych branżach. Współtworzył sukces marki Edumedical Modela będącej liderem w swojej dziedzinie w Polsce.. Jest ekspertem w budowaniu zautomatyzowanych systemów marketingowo-sprzedażowych oraz budowaniu baz mailingowych. W przeciągu ostatnich lat zorganizował i wypromował ponad 130 webinarów on-line, w których wzięło udział łącznie ponad 20,000 uczestników.

Dawid jest fanem ciągłego samodoskonalenia się. Przygodę z rozwojem osobistym rozpoczął będąc jeszcze nastolatkiem. Od tego czasu przeszedł dziesiątki programów szkoleniowych. Dzięki temu w swojej pracy łączy elementy narzędziowego podejścia do marketingu z nowoczesną psychologią sprzedaży i perswazją.. Prywatnie miłośnik jazdy na longobardzie, nowych technologii oraz podróżowania. Niedawno spędził 2 miesiące na Hawajach gdzie żył i pracował w zgodzie z zasada Business and Pleasure.

Karol Ciborowski

Trener mentalny juniorów oraz trener fitness. Motywujący i inspirujący, ale przede wszystkim podążający za swoją pasją i realizujący swoją misję, jaką jest odkrywanie potencjału drugiego człowieka. Wierzy, że marzenia i jasno określone cele są w stanie odmienić życie.

W swojej pracy koncentruje się przede wszystkim na rozwoju dzieci i młodzieży, ponieważ jest przekonany, że siła treningu mentalnego może zmienić ich całe przyszłe życie, współpracując m.in. z młodymi piłkarzami Legia Warszawa oraz łyżwiarkami figurowymi kadry narodowej.

Piotr Matejuk

Hipnoterapeuta, trener, założyciel Hypnosis Poland Academy, który dba nie tylko o to, co robi, ale także o konsekwencje swoich działań. Pomaga w skuteczny, ale i niezwykle empatyczny i przemyślany sposób zagłębiać tajemnice podświadomości, dzięki czemu zmiana jest nie tylko możliwa, ale także trwała. W swojej pracy stawia na autentyczność, zasady etyczne oraz tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla swoich klientów. To, co go wyróżnia to sposób w jaki pracuje. Na sesjach czy warsztatach łączy ze sobą różne podejścia, dzięki czemu może zaproponować narzędzia, które rzeczywiście w danej chwili są najbardziej właściwe.

W swojej pracy nie ogranicza się jedynie do hipnoterapii, uważa bowiem, że bardzo ważne jest posiadanie szerszej perspektywy. Pomaga w przejściu przez głębokie procesy, co zostało docenione przez jego licznych klientów, którzy stworzyli slogan bardzo wiele mówiący o jego pracy – „Życie przed Michiniowcem i życie po Michiniowcu” (Piotrek bowiem mieszka w Bieszczadach, a konkretniej w wiosce Michiniowiec).

Sebastian Kilichowski

Pasjonat i praktyk dietetyki oraz medycyny funkcjonalnej. Ekspert Biohackingu. Absolwent Politechniki Śląskiej na kierunku Automatyki i Robotyki.

Chociaż jego studia nie mają za wiele wspólnego z tematyką zdrowia, to analityczny sposób myślenia inżyniera pozwala spojrzeć na problem wielopoziomowo, ujawniając zupełnie nowe perspektywy. Przeciwnik schematów i szukania jedynie-słusznej-drogi. Zwolennik personalizacji i dobierania strategii w odniesieniu do konkretnej osoby oraz celu. Uważa, że nie ma rzeczy z zasady najlepszych, zawsze powinien być kontekst. Miłośnik ketozy i diety ketogenicznej, w której sam jest już 3 lata.

Właśnie dzięki niej wyleczył się z insulinooporności, hipoglikemii reaktywnej, pozbył problemów gastrycznych, a także polepszył pracę mózgu. Chociaż poleca ketozę to jest zdania, że dieta to nie wszystko. Nie należy do fanatyków robiących z diety religii i nie stara się za wszelką cenę przekonać do swoich racji. Uważa, że dieta jest jedynie pionkiem na szachownicy, a karty rozdaje ktoś inny.

Świetnie, że poznałeś wszystkich ekspertów, którzy nasycili praktyczną wiedzą DS Academy. Jesteś gotów zobaczyć, nad czym dokładnie pracowaliśmy przez ostatnie miesiące i wykorzystać to u siebie?